Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Lista produktów producenta: NAJEL

Francuska firma Najel specjalizuje się głównie w produkcji mydeł Aleppo, powstających w Syrii w oparciu o tradycyjne, wielowiekowe tradycje. Mają one wyjątkowe działanie pielęgnujące i pomagają w rozwiązywaniu problemów dermatologicznych skóry.

Mydła marki Najel wytwarzane są w syryjskim mieście Aleppo. Oliwa z oliwek, która jest głównym składnikiem mydeł jest pozyskiwana  z owoców drzew oliwnych zbieranych na własnej plantacji firmy Najel. Do produkcji mydeł nie stosuje się tłuszczów zwierzęcych, barwników, aromatów, konserwantów i EDTA. Są to mydła w 100% naturalne, przeznaczone do pielęgnacji nawet bardzo wrażliwej, skłonnej do podrażnień i stanów zapalnych skóry.

Poza mydłami Aleppo marka Najel oferuje również naturalne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Są to produkty, które powstają w oparciu o proste, roślinne receptury. Wśród oferowanych przez Najel kosmetyków są m.in. szampony i mydła w płynie, glinki roślinne, hydrolaty i błoto z Morza Martwego. Są to produkty bezpieczne dla ludzkiej skóry. W ich składzie nie ma parafiny, olejów mineralnych, parabenów, ftalanów, sztucznych substancji zapachowych i barwników.

30% wszystkich produktów marki Najel posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości ECOCERT. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Certyfikat: ECOCERTTestowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Syria i Francja

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów