Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Lista produktów producenta: BOMB COSMETICS

Marka Bomb Cosmetics powstała ponad 14 lat temu, gdy stworzyli pierwsze kolorowe, radosne i naturalne, ręcznie wytwarzane kosmetyki do kąpieli, pod prysznic i do ogólnie pojętej pielęgnacji ciała oraz twarzy. Na początku marka pojawiła się na kilku imprezach targowych na terenie Wielkiej Brytanii. Od tamtej pory, gdy w ofercie było zaledwie kilka pięknych, starannie ręcznie stworzonych kul do kąpieli, dotarli do momentu, w którym asortyment kilkuset produktów marki Bomb Cosmetics jest eksportowany na cały świat, do ponad 45 krajów, dumnie reprezentując swoje brytyjskie korzenie!

W 2011 roku pełna gama kosmetyków pod marką Bomb Cosmetics oficjalnie trafiła do Polski i od tego czasu przebojem zdobywa serca zarówno Klientów indywidualnych, jak i Sprzedawców, którzy z dumą wyposażają swoje sklepy w te małe dzieła.


Dlaczego nie sprawić, by Twoja codzienna pielęgnacja stała się jeszcze przyjemniejsza? Firma szczyci się tym, ze ich kosmetyki nie tylko doskonale pachną i dopieszczają skórę, ale także przepięknie wyglądają!


Starannie dobierają najlepsze składniki, naturalne masełka i czyste olejki eteryczne i starają się jak najbardziej minimalizować opakowania, by mieć pewność, że ich małe przyjemności i codzienne luksusy nie krzywdzą planety, a przede wszystkim odżywiają i dbają o naszą skórę.


Nie zapomnijcie, że wszystkie produkty są tworzone z hojnym dodatkiem czystej miłości!


Dołącz do małej rodziny Bomb Cosmetics i poczuj przypływ ciepłych uczuć na własnej skórze.

Więcej
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów