Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Lista produktów producenta: Korana

Korana to polska marka kosmetyków naturalnych stworzona z pasji oraz wiary, że największą sojuszniczką piękna i urody jest otaczająca nas natura. Nieustannie od 1993 roku, gdy małżeństwo Nadia i Henryk Nicpoń założyli firmę, głównym jej celem jest produkcja kosmetyków, których receptury opierają się na bogactwie i sile pielęgnacji dostarczanych przez przyrodę.

Korana to marka kosmetyków naturalnych stworzona z pasji oraz wiary, że największą sojuszniczką piękna i urody jest otaczająca nas natura. Nieustannie od 1993 roku, gdy małżeństwo Nadia i Henryk Nicpoń założyli firmę, głównym jej celem jest produkcja kosmetyków, których receptury opierają się na bogactwie i sile pielęgnacji dostarczanych przez przyrodę.


Pszczelarskie tradycje rodzinne założycieli przyczyniły się do szczególnego upodobania dobroczynnych produktów pszczelich takich jak miodu, wosku oraz propolisu, które stanowią bazę wielu kosmetyków tej marki. Odzwierciedleniem zamiłowań oraz misji firmy jest jej logo. Przedstawia ono kielich Higiei, będący symbolem odradzającego się zdrowia, którego konstrukcję stanowią woskowe filary. Obrazują one fundamenty idei firmy Korana, która łączy współczesną wiedzę kosmetologii z tradycją i bogactwem naturalnych składników ze szczególnym wyróżnieniem tych pochodzących z polskich pasiek.


Jako firma rodzinna za najważniejsze uznają zaufanie, bezpieczeństwo, partnerstwo i uczciwość zarówno
względem członków rodziny, pracowników ale przede wszystkim wobec Klientów.


Dokładają wszelkich starań by ich produkty były najwyższej jakości i skuteczności.korananagroda 2nagroda 1

Więcej
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów