Enabled filters:
SAHARACACTUS - OLEJ Z NASION OPUNCJI FIGOWEJ 30 ml CERTYFIKAT BIOLOGICZNY ECOCERT 30 ml.
  • Obniżka

Olej z nasion opuncji figowej 30 ml |Saharacactus

Cena podstawowa 149,49 zł -11% Cena 133,05 zł
Olej z nasion opuncji figowej przeznaczony jest do  pielęgnacji skóry dojrzałej , pokrytej zmarszczkami, odwodnionej, zniszczonej i wymagającej regeneracji. Może być także stosowany do skóry suchej oraz wrażliwej . Polecany jest do pielęgnacji delikatnych okolic oczu, ust, szyi oraz dłoni, czyli miejsc, w których objawy starzenia pojawiają się najwcześniej.

Olej z nasion opuncji figowej 15 ml | Saharacactus

Cena 79,49 zł
Olej z nasion opuncji figowej przeznaczony jest do  pielęgnacji skóry dojrzałej, pokrytej zmarszczkami, odwodnionej, zniszczonej i wymagającej regeneracji. Może być także stosowany do skóry suchej oraz wrażliwej. Polecany jest do pielęgnacji delikatnych okolic oczu, ust, szyi oraz dłoni, czyli miejsc, w których objawy starzenia pojawiają się najwcześniej.

Olejek przeciw wypadaniu włosów 50 ml | Saharacactus

Cena 36,89 zł
Bardzo skuteczny olejek przeciwko wypadaniu włosów wytworzony z mieszanki tłoczonych na zimno sześciu drogocennych olejów naturalnych. W jego skład wchodzą: olej arganowy, olej z nasion opuncji figowej, olej ze słodkich migdałów, olej sezamowy, olej z czarnuszki, olej z oliwek. Ten fitokosmetyk zapobiega nadmiernemu wypadaniu i rozdwajaniu się włosów oraz przyśpiesza ich porost.