Lista produktów marki DR DUDA

Dr Duda to kosmetyki uzdrowiskowe powstające na bazie buskiej wody mineralnej siarczkowo-siarkowodorowej słonej ze źródła o pięknym imieniu „Zuzanna” oraz w oparciu o odwar z „Iwonickiej Kostki Borowinowej”.

Kosmetyki produkowane przez firmę kosmetyczną Dr Duda przeznaczone są do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Szczególnie dobrze wpływają natomiast na skórę suchą, zrogowaciałą, łuszczącą się, ze skłonnością do podrażnień, stanów zapalnych, egzem i łuszczycy. Nawet w 95% składają się z naturalnych komponentów. Dzięki wodzie siarczkowo-siarkowodorowej dostarczają skórze potężną dawkę składników mineralnych, wykazują działanie odżywcze, nawilżające, regenerujące i łagodzące. Ich receptury wzbogacają oleje roślinne i olejki eteryczne oraz witaminy A, C i E. Za ich sprawą skóra jest chroniona przed działaniem wolnych rodników, czynników zewnętrznych i utratą wilgoci.

Kosmetyki uzdrowiskowe marki Dr Duda są produkowane zgodnie ze wszystkimi procedurami GMP – DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ – GOOD MANUFACTURING PRACTICE, które zapewniają wysoką jakość, czystość użytych surowców i komponentów gotowego produktu kosmetycznego. Są bezpieczne i łagodne dla skóry.


DR DUDA - KREMOŻEL NONI PLUS SPA
  • Wyprzedaż!

DR DUDA - KREMOŻEL NONI PLUS SPA

Cena 26,99 zł
Intensywnie nawilża, spowalnia proces starzenia się skóry, odżywia i wygładza. Wykazuje też właściwości oczyszczające i peelingujące.

DR DUDA - ŻEL ROKITNIKOWY

Cena 23,99 zł
Wykazuje działanie nawilżające, kojące i przeciwzapalne. Intensywnie odżywia, regeneruje, ujędrnia i wygładza.