Enabled filters:

Żółta glinka syberyjska 100 % natural | Rapan Beauty

Cena 32,00 zł
Żółta glinka syberyjska  wydobywana jest z „syberyjskiego Morza Martwego”, czyli słonego Jeziora Ostrovnoye. Glinka jest substancją mineralną nie wzbogaconą żadnymi konserwantami. Trwałość glinki zapewnia nasycenie naturalną solanką występującą w jeziorze, z którego jest wydobywana.  

Niebieska glinka syberyjska 100 % natural | Rapan Beauty

Cena 32,00 zł
Niebieska glinka syberyjska  pochodzi z „syberyjskiego Morza Martwego”, czyli słonego Jeziora Ostrovnoye. Glinki są substancjami mineralnymi nie wzbogaconymi żadnymi konserwantami. Trwałość glinek zapewnia im nasycenie naturalną solanką występującą w jeziorze.  

Błoto iłowo - siarczkowe | Rapan Beauty

Cena 33,00 zł
Błoto iłowo-siarczkowe  p ochodzi z   „syberyjskiego Morza Martwego” , czyli słonego Jeziora Ostrovnoye. Błoto bogate w  substancje mineralne nie jest wzbogacone żadnymi konserwantami.Trwałość zapewnia mu nasycenie naturalną solanką występującą w jeziorze, z którego jest wydobywane.  

Maseczka do twarzy cera tłusta i normalna PURE NATURE | Rapan Beauty

Cena 34,00 zł
Maseczka   Rapan Beauty  Pure Nature   na bazie   ż ółtej glinki syberyjskiej   do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej, trądzikowej, problematycznej, z dużymi porami. Maseczka osusza, oczyszcza i regeneruje skórę twarzy. Dzięki zawartości mikrocząsteczek krzemionki delikatnie pilinguje skórę, usuwając martwy naskórek.

Maseczka do twarzy do każdego rodzaju skóry PURE NATURE | Rapan Beauty

Cena 39,00 zł
Maseczka  Rapan beauty   Pure Nature INTENSIVE CARE  powstała z połączenia peloidów z „syberyjskiego Morza Martwego” – słonego Jeziora Ostrovnoye: Żółtej i Niebieskiej glinki syberyjskiej   oraz   Błota iłowo-siarczkowego . To prawdziwe bogactwo witamin, minerałów, peptydów, antyoksydantów i innych biologicznie czynnych substancji. Przeznaczona dla każdego rodzaju cery.

Maseczka do twarzy cera sucha i normalna POWER OF NATURE | Rapan Beauty

Cena 46,00 zł
Maseczka do twarzy stworzona w oparciu o innowacyjny kompleks naturalnych, mineralnych i organicznych substancji aktywnych   SMOC®. Jest to jedna z najbogatszych w składniki maseczki, której dominującym składnikiem jest   Niebieska glinka   z   „syberyjskiego Morza Martwego”   oraz z dodatkiem ekstraktów z   krwi smoczej   i  chińskiej cytryny (Yuzu) . 

Maseczka do twarzy cera tłusta i normalna POWER OF NATURE | Rapan Beauty

Cena 46,00 zł
Jena z najbogatszych w składniki maseczek stworzona w oparciu o innowacyjny kompleks naturalnych, mineralnych i organicznych substancji aktywnych SMOC®. głównym składnikiem maseczki jest  Żółta glinka z „syberyjskiego Morza Martwego” oraz z dodatkiem ekstraktów ze  śluzu ślimaka   i   owoców Akai . Maseczka przeznaczona dla cery tłustej i mieszanej. 

Maseczka do twarzy do każdego rodzaju skóry POWER OF NATURE | Rapan Beauty

Cena 49,00 zł
To najbogatsza w składniki wersja maseczek Rapan Bauty. Podstawowym składnikiem tej maseczki jest mix peloidów z  „syberyjskiego Morza Martwego”  czyli  Niebieska  i  Żółta glinka syberyjska  oraz  Błoto iłowo-siarczkowe . Jej skuteczność wzmacniają  Smocza krew  i  Śluz ślimaka .