zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów marki TADE

Kosmetyki Tade oparte są o orientalną filozofię łaźni hammam, która jest nie tylko miejscem pielęgnacji ciała, lecz i duszy. Produkty tej marki są naturalne, w pełni ekologiczne, przetestowane dermatologicznie.

TADE – to francuska marka kosmetyków naturalnych, założona w 1994 roku przez Thaddée de Slizewicza, który czerpał inspirację ze swoich licznych podróży. Gama produktów została zainspirowana rytuałem hamman z łaźni tureckich, który składa się z kliku kroków i ma na celu pełny relaks nie tylko ciała, ale i duszy. 
Wiedza i umiejętności lokalnych rzemieślników, pochodzące z minionych wieków, szlachetność surowców z Bliskiego Wschodu – to wszystko sprawia, że produkty tej marki są unikatowe. 
W asortymencie marki znajdują się mydła, mydła w płynie, sole kąpielowe, wody kwiatowe, peelingi, kamienie ałunowe, a także akcesoria do golenia i akcesoria do kąpieli. 
Produkty tej marki są naturalne, w pełni ekologiczne, przetestowane dermatologicznie. Nie zawierają SLSów, PEGów, EDTA, formaldehydu, hydroksyetylu, fenoksyetanolu, BHT, silikonów, a także sztucznych substancji barwiących i zapachowych.

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj pochodzenia: Francja


Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz