Sole

Sól do kąpieli to pielęgnacja ciała w sposób naturalny, nie pomijająca takich aspektów jak pielęgnacja dłoni i pielęgnacja stópKąpiel w soli odżywia skórę oraz łagodzi objawy dermatologiczne. Można stosować je leczniczo i profilaktycznie przy takich schorzeniach jak: zwyrodnienie stawów, zwyrodnienie kości czy zwyrodnienie mięśni. Dzięki swoim właściwością oraz (bardzo często) upajającemu zapachowi to także doskonały sposób na domowe spa.

Podczas kąpieli z użyciem soli składniki mineralne poprzez naskórek wnikają głęboko w skórę, i pobudzają krążenie krwi.

Sól do kąpieli (poza czystym relaksem i chęcią zadbania i piękną skórę) polecana jest szczególnie na choroby stawów, mięśni i kości. Łagodzi nerwobóle oraz gdy przytafi nam się kontuzja lub uraz (pamiętajcie o tym, gdy uprawiacie sport i przytrafi wam się pierwsza kontuzja). Łagodzi ból nóg po beganiuKąpiel solankowa to także doskonały pomysł dla osób z takimi dolegliwościami jak: alergia skórnałuszczyca skóry czy innymi uciążliwymi dolegliwościami dermatologicznymi.

Moczenie nóg w wodzie z solą pozwoli w około 30 minut stanąć na nogi po ciężkim dniu w pracy. Wystarczy woda i dobra sól do moczenia nóg. Moczenie nóg w soli świetnie działają jako domowe sposoby na przeziębienie.

Kąpiel lub moczenie nóg w soli może być jeszcze przyjemniejsze. Kup sól z dodatkiem środków zapachowych, bądź skomponuj swój własny niepowtarzalny zapach (używając do tego olejków eterycznych). Można także dodać oliwy z oliwek lub połączyć z innym olejkiem pielęgnacyjnym oraz odrobiną  hipoalergicznego mydła w płynie.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło