zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zdrowe słodycze

Słodycze przyprawiają młode mamy o ból głowy. Każda z nas musi zdawać sobie sprawę jakie zagrożenie dla naszych dzieci niosą słodkości. Coraz więcej kobiet poszukuje odpowiedzi na pytanie: czy zdrowe słodycze faktycznie istnieją ? Odpowiedź wbrew pozorom nie jest jednoznaczna ponieważ każdy typ słodyczy ma w sobie coś mniej lub bardziej...

Słodycze przyprawiają młode mamy o ból głowy. Każda z nas musi zdawać sobie sprawę jakie zagrożenie dla naszych dzieci niosą słodkości. Coraz więcej kobiet poszukuje odpowiedzi na pytanie: czy zdrowe słodycze faktycznie istnieją? Odpowiedź wbrew pozorom nie jest jednoznaczna ponieważ każdy typ słodyczy ma w sobie coś mniej lub bardziej szkodliwego. Wyjątek od tej reguły stanowią poniekąd naturalne słodycze. Jeżeli nie chcesz aby Twoja pociecha przytyła, miała problemy z próchnicą to powinnaś zaopatrzyć się w ekologiczne słodycze. Zdrowe zamienniki choć są droższe to nie powodują tak dużych uszczerbków na zdrowiu. Ponadto dietetyczne słodycze pozwalają ograniczyć ryzyko wystąpienia nadwagi u małych dzieci.  Pamiętając, że eliminacja całkowita słodyczy w przypadku dzieci jest niemożliwa powinniśmy zaopatrzyć się w naturalne słodycze bez cukru. Wybierając je zwróćmy uwagę na pozycje, które znajdują się w składzie. Im więcej jest naturalnych produktów, tym mniejsze ryzyko. Musimy zdecydowanie zrezygnować z produktów przesyconych konserwantami. Wszelkiej maści sztuczne barwniki i aromaty nie powinny znajdować się w składzie produktów, które możemy zaklasyfikować jako zdrowe słodycze. Cukier to cichy zabójca zębów naszych dzieci.  Wynika to także z faktu, że jego stosowanie powoduje wzrost masy ciała. Zdrowe słodycze to słodycze bez cukru.  Powinny być one wzmocnione w substancje odżywcze i wtedy możemy je nawet traktować jako element diety. Jeżeli chcesz odpowiedzieć sobie na pytanie jakie słodycze jeść na diecie to najrozsądniejszą odpowiedzią wydaje się być domowe słodycze. Suszone owoce świetnie wypełnią lukę po ciastkach czy lodach. Sklep Papatka.pl oferuje Państwu słodycze bezglutenowe w postaci sticków owocowych o smaku truskawki, owoców tropikalnych, leśnych czy jablka. Posiadamy również batoniki bez dodatku cukru renomowanej marki Sunvita. W naszym asortymencie już wkrótce pojawią się także słodycze tureckie,  niemieckie, ukraińskie i rosyjskie. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu, wiesz już czym zastąpić słodycze i jakie słodycze jeść na diecie? W ostateczności  Zawsze możesz także skontaktować się z nami.


Aktywne filtry

Cena 10,99 zł
Sticki owocowe mix 5 smaków w torebce. Miks batoników owocowych bez cukru. Paczka zawiera po dwa batoniki w każdym smaku: ☺ 2 x Stick z owoców tropikalnych ☺ 2 x Stick z jabłka ☺ 2 x Stick z owoców leśnych ☺ 2 x Stick truskawek ☺ 2 x Stick z jeżyn 150 g (10 x 15 g)
Cena 1,59 zł
R jak Rozkoszny batonik z samych owoców. Jeżynowy Stick zaprasza do owocowego królestwa, pełnego witamin i dobrej zabawy bez cukru. Batonik R rozbawi rozrabiakę, rozchmurzy rudzielca, rozbryka romantyka. Bez dodatku cukru. Zawierają naturalnie występujące cukry.
Cena 1,59 zł
A jak Alefajny batonik z samych owoców! Jabłkowy Stick to mieszanka owoców, słodka dzięki zawartym w nich naturalnym cukrom. Stick nie potrzebuje już dodatku cukru ani substancji słodzących! Za to dzieci potrzebują Sticka do dobrej zabawy. Bez dodatku cukru. Zawierają naturalnie występujące cukry.
Cena 1,59 zł
B jak Boski batonik z samych owoców! Stick z leśnymi owocami to miks suszonych owoców, bez dodatku cukru i substancji słodzących. Owocowe smaki z dodatkiem leśnych owoców gwarantują dużą dawkę witamin i energii. Bez dodatku cukru. Zawierają naturalnie występujące cukry. Paczka zawiera 5 batoników.
Cena 1,59 zł
T jak Turboenergetyczny batonik z samych owoców! Tropikalny Stick kryje w sobie smaki dżungli: daktyle, mango, banan. Nie zawiera dodatku cukru ani substancji słodzących. Porządna dawka energii na cały dzień dla szkolnych ananasów. Bez dodatku cukru. Zawierają naturalnie występujące cukry.
Cena 1,59 zł
S jak Soczysty batonik z samych owoców. Truskawkowy Stick to nie tylko truskawki, to też daktyle, jabłka, gruszki i śliwki. Taka porcja owoców, bez dodatku cukru, to zdrowa przekąska dla małych i dużych ssssmakoszy. Bez dodatku cukru. Zawierają naturalnie występujące cukry.
Cena 4,99 zł
Nasze Pianki Marshmallow  to wersja: ❤  bez glutenu , ❤ bez dodatku cukru   ❤ bez mleka. Wyglądają, pachną i smakują jak wersja klasyczna tych znanych na całym świecie słodyczy.