zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów marki APTECZKA AGAFII

Kosmetyki łączą nowoczesną kosmetologię z ludowymi tradycjami. Wchodzące w skład serii kosmetyki dermatologiczne zapobiegają wypadaniu włosów i przyspieszają ich wzrost. Ich receptury bazują na ziołowych ekstraktach i wyciągach roślinnych.

Apteczka Agafii tworzona jest przez Pierwoje Reszenie, wiodącego producenta naturalnych i ziołowych kosmetyków w Rosji. Kosmetyki wchodzące w skład linii Apteczka Agafii to połączenie najnowszych osiągnięć z dziedziny kosmetologii z ludowymi recepturami, odwołującymi się do ziołolecznictwa. Bazują głównie na ekstraktach i wyciągach z ziół. Są przyjazne ludzkiej skórze, a składniki wchodzące w skład kosmetyków nie były testowane na zwierzętach.

Działanie kosmetyków z Apteczki Agafii służy rozwiązywaniu problemów dermatologicznych. Stworzone z myślą o pielęgnacji włosów i skóry głowy szampony, ampułki i sera zapobiegają wypadaniu włosów, odżywiają i wzmacniają cebulki włosów, łagodzą stany zapalne w obrębie skóry głowy i przyspieszają wzrost włosów. Ich działanie zostało potwierdzone wynikami testów laboratoryjnych przeprowadzonych przez Państwowe Naukowe Centrum Dermatowenerologii i Kosmetologii działające przy Ministerstwie Zdrowia Rosji.

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Rosja