zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Bania Agafii

Rosyjska „bania” jest odpowiednikiem fińskiej sauny. Firma Pervoe Reshenie , stworzyła na podstawie starych syberyjskich receptur, nową serię kosmetyków Bania Agafii . Seria zawiera ponad 60 kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. W produkcji tych kosmetyków zastosowano w 100% naturalne olejki eteryczne , napary ,...

Rosyjska „bania” jest odpowiednikiem fińskiej sauny. Firma Pervoe Reshenie, stworzyła na podstawie starych syberyjskich receptur, nową serię kosmetyków Bania Agafii. Seria zawiera ponad 60 kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. W produkcji tych kosmetyków zastosowano w 100% naturalne olejki eteryczne, napary, nalewki i ekstrakty roślinne.  Kosmetyki z serii „Bania Agafii” można stosować w bani (saunie), w warunkach domowych, w salonach kosmetycznych oraz w ośrodkach SPA. Wszystkie produkty serii zawierają w 100% naturalne składniki takie jak: certyfikowane organiczne ekstrakty i oleje;  ekologicznie czyste rośliny, kwiaty i jagody, zebrane ręcznie u podnóża gór Ałtaju; pochodzące z Syberii, Dalekiego Wschodu i Kamczatki składniki o działaniu prozdrowotnym (np. glinki). Około 33% wszystkich sprzedawanych produktów składa się w 100%  z naturalnych składników. Produkty nie zawierają SLS, parabenów, olei mineralnych i syntetycznych ekstraktów. A co najważniejsze: Producent oferuje szeroki asortyment produktów w przystępnej cenie i w poręcznych kompaktowych opakowaniach.


Aktywne filtry

Cena 6,99 zł
Balsam do włosów - aktywator wzrostu  przeznaczony jest do pielęgnacji osłabionych włosów. Naturalne składniki aktywne mają dobroczynny wpływ na skórę głowy: intensywnie odżywiają cebulki włosowe, wygładzają włosy, zmiękczają je i ułatwiają rozczesywanie.