Enabled filters:

MÓJ KREM NR 11 do cery tłustej i mieszanej z rozszerzonymi porami - - 50 ml - Fitomed

Cena 25,99 zł
Krem ziołowy przeznaczony  do cery tłustej i mieszanej z rozszerzonymi porami. Najważniejsze składniki:  świeży napar ziołowy z oczaru wirginijskiego, pięciornika i skrzypu, olej z czarnuszki siewnej. Działanie  opiera się na obecnym w kremie wyciągu wodnym z ziół (80%) o wysokiej zawartości  garbników o właściwościach ściągających rozszerzone pory , tradycyjnie stosowanych w...

MÓJ KREM NR 8 krem karotenowy do cery suchej i dojrzałej - 50 ml - Fitomed

Cena 29,99 zł
Krem karotenowy - naturalny odcień słoneczny przeznaczony do cery suchej i dojrzałej.  Można go stosować zarówno na dzień jak i na noc. Latem stosujemy go jako regeneracyjny krem po opalaniu, zaś przed opalaniem jako podkład pod wysokie filtry z SPF. Sprzyja równomiernej i ładnej opaleniźnie, wzmacniając jej naturalny odcień. W okresach zimowo-wiosennych zapewnia cerze słoneczny blask.

Mój krem nr 1 do cery suchej 50 ml | Fitomed

Cena 28,99 zł
Krem polecany głównie do cery suchej. Mogą go używać zarówno osoby młode, jak też dojrzałe do regeneracji naskórka i utrzymania go w dobrej kondycji. Służy do pielęgnacji twarzy, w tym okolic oczu oraz szyi, dekoltu i dłoni. Można go stosować zarówno na dzień jak i na noc, w zależności od indywidualnych potrzeb oraz pory roku. 

MÓJ KREM NR 2 do cery suchej oraz dojrzałej ze skłonnością do pękających naczynek - 50...

Cena 30,99 zł
Krem przeznaczony do cery suchej oraz dojrzałej ze skłonnością do pękania naczynek, a także do cery naczynkowej. Można go stosować do pielęgnacji całej twarzy w tym okolic oczu, zarówno na dzień jak i na noc, w zależności od indywidualnych potrzeb. Cerę naczynkową należy dodatkowo tonizować w temperaturze pokojowej czystą wodą oczarową lub w rozcieńczeniu z wodą w proporcjach 1:1.

SZAMPON ZIOŁOWY DO WŁOSÓW SUCHYCH I NORMALNYCH „MYDLNICA LEKARSKA” - 250 ml - Fitomed

Cena 14,99 zł
Szampon przeznaczony do włosów suchych i normalnych. Polecany również przez dermatologów przy alergicznym świądzie skóry, przy nadmiernym wypadaniu włosów po częstych zabiegach fryzjerskich. – zapobiega nadmiernemu łuszczeniu się skóry – zmniejsza lub likwiduje swędzenie skóry – zmniejsza łamliwość i wypadanie włosów po zabiegach fryzjerskich – przywraca włosom miękkość.