Ałun dezodorant naturalny w sztyfcie 55g
Dostępny

Ałun potasowy - dezodorant naturalny w sztyfcie 55g | Beaute Marrakech

5905279508002

14,99 zł
27,26 zł / 100g
Brutto
5905279508002
8 Przedmioty

Ałun to naturalny minerał górski składający się ze związków glinu, jednak w przeciwieństwie do soli glinu występujących w dezodorantach nie przenika przez skórę, tworzy jedynie  cienką warstwę na jej powierzchni. Skutecznie chroni przed poceniem się i nieprzyjemnym zapachem. Doskonale sprawdzi się po jako środek antyseptyczny, ściągający i bakteriobójczy. Idealny do stosowania po goleniu lub depilacji - hamuje drobne krwawienia i skaleczenia, nie powodując nieprzyjemnego szczypania. 

Ilość

Co to jest ałun?

Ałun potasowy znany jest od wieków i zawsze stosowany był do radzenia sobie z drobnymi skaleczeniami i ranami. Z czasem odkryto jego właściwości bakteriobójcze, co uczyniło go naturalnym i niezwykle skutecznym środkiem przeciw poceniu. Dostępny w formie kryształu lub proszku, może być stosowany na skórę całego ciała. Jest propozycją dla wszystkich tych, którzy szukają skutecznej ochrony przed przykrym zapachem i poszukują dezodorantu bez aluminum.

Nie brudzi ubrań, nie posiada zapachu, jest bardzo wydajny, bezpieczny i hipoalergiczny.

Jak stosować ałun w sztyfcie?

Kryształ ałunu należy zwilżyć delikatnie wodą i przyłożyć do skóry, lekko pocierając. Po aplikacji ałun należy opłukać w wodzie i pozostawić w otwartym opakowaniu do wyschnięcia.

Skład produktu/Ingredients:

Potassium Alum

5905279508002

Opis

Pojemność
55g
Rodzaj produktu
opakowanie plastikowe
Dla kogo?
kobiety
mężczyźni
nastolatki
Działanie - ciało
neutralizuje nieprzyjemny zapach
odświeżające

Brak opinii.

Najczęściej kupowane razem

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło