Quinoa Komosa ryżowa biała 500 g | VioVio
Obecnie brak na magazynie

Komosa ryżowa biała ViVio 500 g

5902115104572

7,99 zł
1,60 zł / 100g
Brutto
Obecnie brak na stanie
5902115104572

Ryżowa biała komosa ViVio – dużo białka

Biała komosa ryżowa jest źródłem pełnowartościowego białka oraz witamin i minerałów. W ziarnach komosy są antyoksydanty niszczące wolne rodniki. Zobacz więcej.

Ilość


Komosa ryżowa biała ViVio 500 g

Biała komosa ryżowa ViVio jest nazywana popularnie ryżem peruwiańskim. Komosa ryżowa jest pseudozbożem – rośliną bogatą w skrobię, ale nie należącą do zbóż. Komosa ryżowa pochodzi z Ameryki Południowej.

Opis produktu

Komosa ryżowa ViVio zawiera dużo pełnowartościowego białka, składników mineralnych i witamin pozytywnie wpływających na kondycję organizmu. W kosmosie ryżowej są też saponiny o działaniu przeciwzapalnym, przeciwalergicznym i przeciwgrzybiczym. Ziarna komosy wykazują działanie antyoksydacyjne – zawierają dużo flawonoidów, które niszczą wolne rodniki. W komosie nie ma glutenu i jest ona produktem lekkostrawnym odpowiednim nawet dla osób dbających o wagę.

Stosowanie produktu

Komosa ryżowa przed gotowaniem powinna być dokładnie wypłukana w wodzie. Gotować należy ją przez około 15 minut na wolnym ogniu i obserwować, czy z ziaren wyłaniają się charakterystyczne ogonki pozwalające ocenić, czy proces gotowania został zakończony. Po ugotowaniu zdjąć komosę ViVio z ognia i odstawić na 10 minut, by wchłonęła jeszcze więcej wody, a później odcedzić z nadmiaru.

5902115104572

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło