Błonnik witalny Astron 300 g
Dostępny

Błonnik witalny Astron 300 g

5905279764071

17,99 zł
6,00 zł / 100g
Brutto
5905279764071
8 Przedmioty

Witalny błonnik Astron – wypełnia żołądek i pobudza trawienie

Naturalny błonnik witalny jest pomocny w przypadku odchudzania. Błonnik wypełnia jelita i żołądek, a przy tym usprawnia pracę jelit. Przetestuj działanie.

Ilość

Błonnik witalny Astron 300 g

Naturalny błonnik witalny Astron powstaje w 80% z nasion babki płesznik i w 20% z łuski babki jajowatej. Składniki błonnika witalnego są pozyskiwane w sposób naturalny, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania.

Opis produktu

Błonnik wspomaga odchudzanie i poprawia perystaltykę jelit. Ten składnik nie jest trawiony w ludzkim organizmie i przechodzi przez niego w stanie niezmienionym, działając jak szczotka i zabierając ze sobą wszystkie niestrawione resztki pokarmowe. Błonnik Astron wpływa na poprawę samopoczucia i koncentracji, wypełnia żołądek i daje uczucie sytości, a przy tym usprawnia pracę jelit i pomaga pozbyć się uciążliwych zaparć, a przy tym wspomaga odchudzanie.

Skład produktu

Babka płesznik jest rośliną jednoroczną zawierającą dużo substancji śluzowych. Substancje te pęcznieją pod wpływem wody w jelitach i zapewniają uczucie sytości, zwalczają biegunkę i pomagają w zaparciach. Babka jajowata również zawiera substancje śluzowe, które pod wpływem pęcznienia udrażniają jelita i usprawniają cały proces trawienia.

Składniki/Ingredients:

80% nasiona babki płesznik

20% łuska babki jajowatej

5905279764071

Opis

Pojemność
300g
Rodzaj produktu
opakowanie plastikowe
Wpływ na środowisko
recycling
Postać - zdrowa żywność
ziarna
Produkt - zdrowa żywność
nasiona
Przeznaczenie - zdrowa żywność
odchudzanie
pamięć i koncentracja
trawienie i praca jelit
układ pokarmowy

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło