Szczotka do ciała do ciała ze szczeciną- delikatna | Nested
Dostępny

Szczotka do ciała ze szczeciną Nested

1569845548584

59,99 zł
59,99 zł / Szt.
Brutto
1569845548584
5 Przedmioty

Szczotka do ciała drewniana ze szczeciną Nested – masująca

Masująca drewniana szczotka do ciała Nasted ze szczeciną pomaga wykonywać skuteczne antycellulitowe masaże i poprawia kondycję skóry. Sprawdź, jak jej używać.

Ilość

Szczotka do ciała ze szczeciną Nested 

Naturalna szczotka do ciała ze szczeciną pomaga oczyszczać ciało, a przy tym rozluźnia i pozwala na wykonanie dokładnego masażu na cellulit czy wrastające włoski. Szczotka do ciała Nested jest trwała, wygodna w użytkowaniu i ergonomiczna.

Co daje szczotkowanie ciała?

  • Szczotkowanie ciała bez użycia wody i kosmetyków pomaga rozbijać złogi tłuszczu pod skórą, a tym samym minimalizuje widoczność cellulitu i pobudza krążenie krwi.
  • Szczotkowanie ciała umożliwia stymulowanie układu limfatycznego, skuteczne usuwanie toksyn i tym samym wzmacnianie systemu odpornościowego organizmu.
  • Szczotkowanie pozwala też złuszczyć martwe komórki naskórka i odkryć głębiej położone młode warstwy skóry. 

Zastosowanie szczotki Nested

Szczotka do szczotkowania ciała jest gadżetem do higieny osobistej i należy ją regularnie wymieniać. Szczotka jest wyjątkowo trwała, ale wykonana z naturalnych materiałów, w tym drewna, więc nie należy jej moczyć, aby nie popękała. W celu dezynfekcji włókien szczotki, warto stosować Octenisept, olejek herbaciany lub wystawiać szczotkę Nested na działanie słońca.

1569845548584

Opis

Dla kogo?
kobiety
mężczyźni
Działanie - ciało
antycellulitowe
relaksujące

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło