Szczotka do ciała do ciała ze szczeciną- delikatna | Nested
Dostępny

Szczotka do ciała ze szczeciną Nested

1569845548584

59,99 zł
59,99 zł / Szt.
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
1569845548584
4 Przedmioty

Szczotka do ciała drewniana ze szczeciną Nested – masująca

Masująca drewniana szczotka do ciała Nasted ze szczeciną pomaga wykonywać skuteczne antycellulitowe masaże i poprawia kondycję skóry. Sprawdź, jak jej używać.

Ilość

Szczotka do ciała ze szczeciną Nested 

Naturalna szczotka do ciała ze szczeciną pomaga oczyszczać ciało, a przy tym rozluźnia i pozwala na wykonanie dokładnego masażu na cellulit czy wrastające włoski. Szczotka do ciała Nested jest trwała, wygodna w użytkowaniu i ergonomiczna.

Co daje szczotkowanie ciała?

  • Szczotkowanie ciała bez użycia wody i kosmetyków pomaga rozbijać złogi tłuszczu pod skórą, a tym samym minimalizuje widoczność cellulitu i pobudza krążenie krwi.
  • Szczotkowanie ciała umożliwia stymulowanie układu limfatycznego, skuteczne usuwanie toksyn i tym samym wzmacnianie systemu odpornościowego organizmu.
  • Szczotkowanie pozwala też złuszczyć martwe komórki naskórka i odkryć głębiej położone młode warstwy skóry. 

Zastosowanie szczotki Nested

Szczotka do szczotkowania ciała jest gadżetem do higieny osobistej i należy ją regularnie wymieniać. Szczotka jest wyjątkowo trwała, ale wykonana z naturalnych materiałów, w tym drewna, więc nie należy jej moczyć, aby nie popękała. W celu dezynfekcji włókien szczotki, warto stosować Octenisept, olejek herbaciany lub wystawiać szczotkę Nested na działanie słońca.

1569845548584

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło