Dozownik ekologiczny pompka zero waste Baby Anthyllis Pierpaoil Ekos
Obecnie brak na magazynie

Dozownik ekologiczny pompka zero waste Baby Anthyllis Pierpaoli Ekos

8002849920640

6,99 zł
6,99 zł / Szt.
Brutto
Obecnie brak na stanie
8002849920640

Ekologiczna pompka dozownik zero waste Baby Anthyllis Pierpaoil Ekos pasuje do naturalnych kosmetyków dziecięcych z serii Baby Anthyllis. Przetestuj go.

Ilość


Ekologiczny dozownik Baby Anthyllis Zero jest dyspenserem przeznaczonym do kosmetyków Baby Anthyllis w szklanych butelkach i ułatwia rozprowadzanie ich zawartości. Dozownik jest przystosowany do butelek o pojemności 200 ml.

Do czego pasuje dozownik?

Dozownik w formie pompki do rozprowadzania zawartości pasuje do kilku produktów Baby Anthyllis Zero, a mianowicie do mydła w płynie dla dzieci, delikatnego szamponu dla dzieci, wody micelarnej dla dzieci i płynu do kąpieli dla dzieci. Pompka jest produktem zero waste ułatwiającym dbanie o środowisko naturalne.

Sposób użycia dozownika Baby Anthyllis

Dozownik Baby Anthyllis należy nałożyć na jedno ze szklanych opakowań kosmetyków wymienionych wyżej i mocno zakręcić. Pompka ułatwia wygodne użytkowanie produktów i równomierne dozowanie zawartości opakowania. Dozownik może być stosowany wielokrotnie i zamiennie z różnymi produktami – po umyciu można go przełożyć z jednego opakowania do drugiego. Dzięki solidnej konstrukcji dozownik jest wyjątkowo wytrzymały i posłuży przez długi czas.

8002849920640

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło