Naturalna Świeca Sojowa - Kocica Piwonia 180 ml LaQ Podwójne Zastosowanie
Dostępny

Naturalna Świeca Sojowa - Kocica Piwonia 180 ml LaQ Podwójne Zastosowanie

5902730837022

48,99 zł
27,22 zł / 100ml
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
5902730837022
1 Przedmiot

Eko świeca sojowa Kocica Piwonia LaQ – do masażu skóry

Naturalna sojowa świeczka Kocica Piwonia LaQ jest świecą, którą można stosować do aromatyzowania pomieszczeń i do masażu.

Ilość

Świeca naturalna sojowa Kocica Piwonia LaQ 180 ml

Naturalna pachnąca świeca sojowa Kicia Piwonia LaQ ma podwójne zastosowanie. Świeczkę można wykorzystywać do wytworzenia fantastycznego aromatu w pomieszczeniach, ale też zastosować do masażu.

Wykorzystanie jako świeca zapachowa

Świeczkę palimy zawsze do chwili, aż wosk roztopi się do brzegów naczynia, by uniknąć tworzenia się lejka. Świeczkę jednorazowo należy spalać nie dłużej niż 4 godziny, by jej knot nie uległ zatopieniu. Przed każdym paleniem świecy sojowej Kocica Piwonia skracamy knot o 0,5-1 cm, co umożliwi świeczce palenie się ładnym płomieniem. Żeby uchronić się od pęknięcia szkła, palenie świecy należy zakończyć w momencie, kiedy wosk sięga do wysokości 0,5 cm. 

Wykorzystanie do masażu

Po zapaleniu świecy Kicia Piwonia LaQ czekamy, aż wosk roztopi się do brzegów, zdmuchujemy płomień i czekamy do lekkiego przestudzenia wosku. Ciepły wosk wylewamy na zagłębienie dłoni, a następnie nanosimy na skórę i wykonujemy masaż. Przed każdym użyciem knot należy skrócić, żeby nie zanieczyszczał wosku.

Skład produktu/Ingredients:

Hydrogenated Soybean Oil, Prunus Amygdalus Dulicis Oil, Parfum, alpha-Isomethyl lonone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

5902730837022

Opis

Pojemność
180ml
Rodzaj produktu
w słoiczku
świeca sojowa
Wpływ na środowisko
opakowanie szklane
recycling
Działanie - ciało
odprężające
relaksujące
Zapach do domu
Zapach do domu
Akcesoria do domu
Świeca sojowa

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło