Dostępny

OZONEA OlivaOzonea Oliv Ozonfix 100 ml 100 ml

5904730836395

53,98 zł
53,98 zł / 100ml
Brutto
5904730836395
16 Przedmioty

Ozonowana oliwa Ozonfix – do stosowania na skórę i paznokcie

Naturalna ozonowana oliwa Ozonfix jest produktem nasyconym jonami ozonu. Oliwa przyspiesza regenerację skóry i działa antybakteryjnie. Sprawdź szczegóły.

Ilość

Ozonea Oliv Ozonfix 100 ml

Ozonowana oliwa z oliwek Ozonfix jest w 100% naturalnym i przebadanym dermatologicznie preparatem o właściwościach utleniających. Oliwa dotlenia skórę.

Zastosowanie kosmetyczne

Oliwa ozonowana jest naturalną oliwą nasyconą jonami ozonu. Ten preparat powstał z myślą o pielęgnacji skóry, błon śluzowych i paznokci. Oliwa łagodzi dolegliwości skórne i przeciwdziała wielu problemom. Ozonowana oliwa Ozonfix przyspiesza rewitalizację skóry i silnie ją dotlenia, dzięki czemu poprawia ogólną kondycję skóry. Oliwa nadaje skórze zdrowy piękny wygląd, poprawia elastyczność i zmniejsza szorstkość. Oliwa spowalnia starzenie się skóry i sprawia, że cera dłuższy czas wygląda zdrowo.

Działanie przeciwbólowe i regeneracyjne

Oliwa ozonowana zapobiega pojawianiu się krwiaków i siniaków, a w przeciwieństwie do wody utlenionej można ją stosować na otwarte rany w celu rewitalizacji skóry, ograniczenia świądu i zmian alergicznych. Oliwa sprawdza się w przypadku urazów zewnętrznych, ukąszeń przez owady, oparzeń i skaleczeń.

Skład produktu:

oliwa z oliwek ozonowana (Kwasy tłuszczowe: oleinowy, linoleinowy, palmitynowy, stearynowy, α-linoleinowy i ozonoidy oligomeryczne (ozonki) tych kwasów, jony mniej niż 4,9 g/l)

5904730836395

Opis

Pojemność
100ml
Rodzaj produktu
opakowanie plastikowe
Wpływ na środowisko
recycling
Dla kogo?
dla całej rodziny
Działanie - ciało
antybakteryjne
antyseptyczne
wspomagające gojenie ran

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło