Ozonea Len 100 ml
Dostępny

Ozonea Len Ozonfix 100 ml

5904730836425

48,99 zł
48,99 zł / 100ml
Brutto
5904730836425
7 Przedmioty

Ozonowana Oliwa Ozonea Len Ozonfix – właściwości biobójcze

Naturalna oliwa nasycona ozonem Ozonfix jest produktem dezynfekującym przeznaczonym do stosowania na skórę i błony śluzowe. Sprawdź szczegóły zastosowania.

Ilość

Ozonea Len Ozonfix 100 ml

Ozonea Len Ozonfix odznacza się silnymi właściwościami biobójczymi. Oliwa lniana nasycona ozonem działa dezynfekująco i antyseptycznie.

Opis produktu

Lniana ozonowana oliwa jest produktem jałowym przeznaczonym do stosowania na skórę narażoną na chorobotwórcze mikroorganizmy takie jak bakterie, grzyby i wirusy. Ten produkt silnie utlenia bilirubinę i histaminę, a uwalniające się jony tlenu stymulują wytwarzanie cytokin i przyspieszają ziarninowanie ran. Ozonea Linum Ozonfix przyspiesza proces uelastyczniania naskórka i poprawia ogólną kondycję skóry.

Zastosowanie produkt

Oliwa z ozonem to produkt przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Ozonowaną oliwę można używać na błony śluzowe, skórę i paznokcie. Produkt ma zastosowanie w miejscach, w których potencjalnie mogą się mnożyć grzyby, wirusy i bakterie. Ozonowana oliwa Ozonfix może być stosowana na otwarte rany. Jony tlenowe uwalniają się po aplikacji i rewitalizują skórę, działają antyalergicznie, minimalizują swędzenie i ból. Produkt może być stosowany w przypadku odparzeń pieluszkowych i przy odmrożeniach oraz po radioterapii. Oliwa zastosowana na rany pooperacyjne ułatwia i przyspiesza gojenie.


Skład produktu:

Olej lniany ozonowany (nienasycone kwasy z rodziny Omega-3 i ich ozonidy oligomeryczne (polinadtlenki)). Zawartość ozonu w postaci związanej z kwasami tłuszczowymi około 4,91 g/l.

5904730836425

Opis

Pojemność
100ml
Rodzaj produktu
opakowanie plastikowe
Wpływ na środowisko
recycling
Dla kogo?
dla całej rodziny
Rodzaje skóry - ciało
każdy rodzaj
Działanie - ciało
antybakteryjne
antyseptyczne
wspomagające gojenie ran

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło