OZONEA Len 100 ml z pipetą
Dostępny

Ozonea Len z pipetą Ozonfix 100 ml

5904730836449

57,99 zł
57,99 zł / 100ml
Brutto
5904730836449
6 Przedmioty

Ozonowana Oliwa Ozonfix – działa antybakteryjnie i łagodząco

Naturalna oliwa ozonowana Ozonfix działa antyseptycznie i dezynfekująco. Oliwa jest przeznaczona do stosowania na skórę po urazach i oparzeniach. Sprawdź.

Ilość

Ozonea Len z pipetą Ozonfix 100 ml

Ozonowana oliwa Ozonea Len Ozonfix w swoim działaniu przypomina czysty ozon. Oliwa działa dezynfekująco i antyseptycznie.

Szczegóły produktu

Jałowa Ozonea Linum ma właściwości utleniające i niszczy mikroorganizmy chorobotwórcze, wirusy, grzyby oraz bakterie. Ten produkt silnie utlenia histaminę i bilirubinę w miejscu wchłonięcia. Ozonowana oliwa uwalnia jony tlenu, które stymulują wytwarzanie cytokin przyspieszających ziarninowanie ran. Produkt dodatkowo poprawia elastyczność naskórka.

Zastosowanie oliwy

Ozonowana oliwa lniana jest przeznaczona do stosowania zewnętrznego na skórę, paznokcie i błony śluzowe. Produkt może mieć zastosowanie w miejscach, w których istnieje ryzyko rozwoju chorobotwórczych patogenów. Ozonea Linum może być stosowana na otwarte rany i skórę pozbawioną naskórka. Produkt zmniejsza świąd i ból oraz działa antyalergicznie. Oliwa może być stosowana w przypadku odparzeń pieluszkowych, po odmrożeniach i po radioterapii. Preparat sprawdza się też w przypadku odleżyn i w zespole stopy cukrzycowej.

Skład produktu:

Olej lniany ozonowany (nienasycone kwasy z rodziny Omega-3 i ich ozonidy oligomeryczne (polinadtlenki)). Zawartość ozonu w postaci związanej z kwasami tłuszczowymi około 4,91 g/l.

5904730836449

Opis

Pojemność
100ml
Rodzaj produktu
opakowanie z pipetą
szklana butelka
Wpływ na środowisko
opakowanie szklane
recycling
Dla kogo?
dla całej rodziny
Działanie - ciało
antybakteryjne
antyseptyczne
wspomagające gojenie ran

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło