Dostępny

Zmywarkowy nabłyszczacz Klareko 500 ml

5908217931252

21,00 zł
3,82 zł / 100ml
Brutto
5908217931252
5 Przedmioty

Eko nabłyszczacz do zmywarki Klareko – chroni przed kamieniem

Nabłyszczacz do zmywarek Klareko jest naturalną substancją, która zapobiega osadzaniu się osadów na naczyniach i wnętrzu zmywarki. Sprawdź zalety produktu.

Ilość

Zmywarkowy nabłyszczacz Klareko 500 ml

Nabłyszczacz do zmywarki Klareko nabłyszcza naczynia i zapobiega osadzaniu się na nich kamienia i powstawaniu osadów. Naturalne substancje zawarte w produkcie chronią nie tylko naczynia, ale też zmywarkę.

Działanie produktu

Zmywarkowy nabłyszczacz nabłyszcza naczynia, dzięki czemu stają się niczym szklana idealna tafla. W składzie produktu nie masz substancji toksycznych. Nabłyszczacz doskonale się spłukuje i jest bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt oraz całego środowiska. Nabłyszczacz do zmywarek Klareko to produkt biodegradowalny, przyjazny dla przydomowych oczyszczalni ścieków. Preparat zapobiega osadzaniu się kamienia i osadów w zmywarce. Nabłyszczacz sprawia, że naczynia i szkło wyglądają jak nowe.

Jak używać produktu?

Płyn nabłyszczający do zmywarek należy wlać do specjalnego dozownika w momencie, gdy na zmywarce Wyświetli się symbol gwiazdki. Najlepszy efekt zmywania osiągniesz systematycznie uzupełniając sól i usuwając resztki jedzenia z naczyń przed włożeniem ich do zmywarki.

Skład produktu:

wodne roztwory roślinnych kwasów naturalnej fermentacji, alkohole pochodzenia roślinnego, kwas cytrynowy.
5908217931252

Opis

Pojemność
500ml
Rodzaj produktu
opakowanie plastikowe
Wpływ na środowisko
recycling
Przeznaczenie - ekologiczne środki czystości
do kuchni
do naczyń

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło