• Nowy
Dostępny

Balsam glistnikowy 20 ml Biolit

1705770105359

83,98 zł
41,99 zł / 100ml
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
1705770105359
1 Przedmiot
Ilość

Roślinny skład substancji aktywnych w kremie: roślinny i organiczny: ekstrakt z ziela glistnika. Substancjami aktywnymi w preparacie są alkaloidy, flawonoidy, saponiny trójterpenowe, kwasy organiczne, substancje garbnikowe.

Działanie substancji czynnych:

W zachowaniu prawidłowej kondycji skóry (przy brodawkach łojotokowych i wirusowych, kurzajkach, w nadmiernym łuszczeniu się skóry, świerzbie, wysypkach, siniakach).

W zachowaniu prawidłowego stanu paznokci i ich okolic.

Sposób użycia: Na wybrane miejsca twarzy i szyi: nanieść niewielką ilość balsamu i pozostawić do wchłonięcia ok. 5-10 min., nadmiar usunąć czystą chusteczką higieniczną.

Na wybrane partie ciała: pozostawić do wchłonięcia ok. 10-12 min., a nadmiar usunąć j.w.

Na siniaki: stosować otrzymany w/w roztwór z dodatkiem lodu.

Przy świerzbie i wysypkach: przyjmować kąpiel 15-minutową z roztworem balsamu: ok. 2 łyżki stołowe balsamu rozprowadzić w 100ml wody, a otrzymany roztwór wlać do wanny z kąpielą. W trakcie kąpieli nie stosować środków czystości (mydła, detergenty).

Przy stopach cukrzycowych: podczas pielęgnacji i zabiegów pedicure w gabinetach podologicznych przemywać wodnym roztworem przed i po zabiegu. Po zabiegu na uszkodzonych miejscach stopy pozostawić gazik z roztworem na 5-10 min.

Balsam można stosować systematycznie, nawet przez okres kilku tygodni.

Produkt do stosowania zewnętrznego.

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja. Środki ostrożności: zachować ostrożność podczas aplikacji w sąsiedztwie błon śluzowych (zwłaszcza oczu).

1705770105359

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło