• Nowy
Dostępny

Kąpiel Skipidarnaja II rotwór żólty 200 ml Biolit

0070577010505

77,99 zł
39,00 zł / 100ml
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
0070577010505
1 Przedmiot
Ilość

Roślinny skład substancji aktywnych: olej terpentynowy, olej rycynowy, kwas oleinowy, ekstrakt z kory wierzby.

Działanie substancji czynnych:

Dla zachowania prawidłowego ciśnienia (przy wysokim ciśnieniu tętniczym).

Dla zachowania zdrowia układu kostno-stawowego (przy chorobach reumatycznych).

Dla zachowania prawidłowej kondycji układu naczyniowego (przy zburzeniach tętniczo-żylno-chłonnych, miażdżycy).

Dla zachowania sił witalnych, prawidłowego snu oraz prawidłowej wydolności psychicznej i fizycznej (przy osłabieniu, zaburzeniach snu, przemęczeniu psychicznym i fizycznym.

Zalecane spożycie: Kąpiele terpentynowe stosuje się w cyklach 10-12 zabiegów. Kąpiele terpentynowe można stosować codziennie, co drugi dzień lub dwa dni z rzędu z przerwą na trzeci dzień. Dla przeprowadzenia kąpieli należy przygotować termometr wodny, zegarek, cylinder miarowy o pojemności 1-1,5 l do odmierzenia emulsji, ciśnieniomierz lekarski do zmierzenia ciśnienia, wazelinę kosmetyczną, szlafrok i ręcznik. Należy chronić oczy przed narażeniem na kontakt z emulsją.

Emulsję należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ilość emulsji do kąpieli stopniowo zwiększać od 10-15 ml do 35-60 ml według zaleceń lekarza dla konkretnej osoby. Odmierzoną i rozpuszczoną w gorącej wodzie, w cylindrze, emulsję wlewamy do kąpieli cienką strugą i dokładnie mieszamy. Czas kąpieli wynosi. 10-15 min., temp. kąpieli 36-37°C, rozpoczynać od 5 min. i każdą następną kąpiel wydłużać o 1-2 min. w zależności od wytrzymałości organizmu.

Przeciwwskazania i uwagi: gruźlica i choroby zakaźne, zaawansowana niewydolność krążeniowa, schorzenia nowotworowe, drugi trymestr ciąży, indywidualna nietolerancja składników, świerzb i ostra egzema, ciężki stan psychiczny i fizyczny, nasilone przewlekłe schorzenia krążeniowe, zatrucie alkoholowe, toksyczne lub narkotyczne, przewlekłe zapalenie nerek, marskość wątroby. Stosowanie kąpieli nie jest wskazane przy ograniczonej sprawności ruchowej.

Przed zabiegiem kąpieli terpentynowej należy skonsultować z lekarzem ciśnienie tętnicze i ogólny stan organizmu. Przechowywać w temp. pokojowej.

Chronić przed dostępem dzieci.

0070577010505

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło