• Nowy
Dostępny

Olejek pichtowy 50 ml Biolit

1705770151615

38,99 zł
77,98 zł / 100ml
Brutto
1705770151615
8 Przedmioty
Ilość

Roślinny skład substancji aktywnych w kremie: 100% olejek pichtowy zawiera ponad 35 substancji czynnych – fitoncydów, witamin, olejków eterycznych.

Działanie substancji czynnych:

Zewnętrznie: Wspomagają mechanizmy odpowiedzialne w organizmie do kontroli rozwoju drobnoustrojów, przy nawracających katarach, zapaleniach zatok, przy ogólnym osłabieniu organizmu;

Stosuje się w aromaterapii, do masażu, w saunach i łaźniach, do inhalacji oraz do utrzymania prawidłowego stanu płytki paznokcia;

Wskazany: przy nawracających katarach, zapaleniach zatok, przy ogólnym osłabieniu organizmu i stresie.

 

Sposób użycia: kilka kropel olejku w aromaterapii, do inhalacji lub kilka kropel do zastosowania w masażu razem z substancją poślizgową. W inhalacji ma właściwości antyseptyczne, przeciwbakteryjne co sprzyja usuwaniu zalegającego śluzu, oczyszcza drogi oddechowe i ułatwia oddychanie. Przy grypach i stanach zapalnych górnych dróg oddechowych. Substancje czynne wzmacniają organizm w całości. Dzięki zawartości antyoksydantów wpływa wzmacniająco na pracę serca, zwłaszcza przy dużych obciążeniach.

Produkt przeznaczony na rynek Ukraiński oraz UE

Klasyczne opracowanie podręcznikowe z dziedziny farmakognozji – monografia „Handbook of medicinal herbs”, wyd. 2, opracowane przez  J. Duke i wsp., 2002, CRS Press, specyfikuje aktywność gatunków botanicznych stanowiących bazę przedmiotowych produktów.

1705770151615

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło