OZONEA Len 100ml z pompką
Dostępny

Oliwa Len Ozonea – w wygodnym opakowaniu z pompką

5904730836210

39,99 zł
39,99 zł / 100ml
Brutto
5904730836210
8 Przedmioty

Ozonowana oliwa lniana Ozonea jest produktem kosmetycznym przeznaczonym do skóry problematycznej. Oliwa działa na skórę antybakteryjnie. Zobacz więcej.

Ilość

Len oliwa z pompką Ozonea 100 ml

Ozonowana oliwa lniana Ozonea w opakowaniu z pompką jest przebadanym dermatologicznie preparatem, który zawiera jony tlenowe ozonu i witaminy zawarte w oleju lnianym Ozonfix.

Właściwości produktu

Oliwa Len Ozonea wchłania się w skórę i dotlenia ją. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego na paznokcie, skórę i błony śluzowe. Oliwa z oleju lnianego bogatego w kwasy omega 3 wykazuje wielokierunkowy wpływ na zdrowie skóry. Oliwa ozonowana w opakowaniu z pompką zapewnia bezproblemową aplikację i łatwe dozowanie dokładnie takiej ilości produktu, jakiej potrzebujesz. Oliwa nawilża skórę, dotlenia tkanki i uelastycznia. Ozonowana oliwa zapewnia skórze świeży i młody wygląd. Oliwa zmniejsza świąd, pieczenie i ból.

Zastosowanie produktu

W przeciwieństwie do wody utlenionej ozonowaną oliwę lnianą można stosować bezpośrednio na otwarte rany w celu ich dezynfekcji i oczyszczenia. Oliwa przyspiesza regenerację skóry i łagodzi zmiany alergiczne oraz miejsca po ukąszeniach owadów, skaleczeniach czy otarciach. Oliwa świetnie sprawdza się do pielęgnacji szczególnie wrażliwej i szorstkiej skóry.

Składniki produktu:

Olej lniany ozonowany (nienasycone kwasy z rodziny Omega-3 i ich ozonidy oligomeryczne (polinadtlenki)). Zawartość ozonu w postaci związanej z kwasami tłuszczowymi około 4,91 g/l.

5904730836210

Opis

Pojemność
100ml
Rodzaj produktu
opakowanie plastikowe
opakowanie z pompką
Działanie - twarz
przeciwtrądzikowe
Wpływ na środowisko
recycling
Dla kogo?
kobiety
mężczyźni
Działanie - ciało
antybakteryjne

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło