Dostępny

Daktyle suszone bez pestek 1 kg Big Nature

5903351620680

15,99 zł
1,60 zł / 100g
Brutto
5903351620680
6 Przedmioty

Suszone daktyle bez pestek Big Nature – smaczna przekąska

Naturalne daktyle suszone Big Nature bez pestek wspierają ogólną kondycję organizmu. Daktyle poprawiają profil lipidowy i wzmacniają serce. Zobacz szczegóły.

Ilość

Daktyle suszone bez pestek Big Nature 1 kg

Suszone daktyle bez pestek Big Nature są przeznaczone do bezpośredniego spożycia oraz jako dodatek do różnych potraw i napojów. Daktyle zawierają bogactwo witamin i składników mineralnych.

Opis produktu

Daktyle suszone będące owocami drzewa daktylowca są bogate w witaminy i składniki mineralne. Daktyle nazywane chlebem życia zawierają dużo witaminy C, niacyny, kwasu foliowego oraz żelaza, fosforu, magnezu i potasu. Daktyle chronią przed odkładaniem się cholesterolu w ścianach naczyń krwionośnych i poprawiają profil lipidowy. Regularne spożywanie daktyli może też pomagać w przypadku różnego rodzaju chorób układu sercowo-naczyniowego i minimalizować ryzyko zawału oraz udaru. W daktylach bez pestek jest dużo potasu, który jest niezbędny do utrzymania prawidłowego poziomu elektrolitów. Daktyle zawierają też salicylany działające podobnie do aspiryny.

Sposób stosowania

Daktyle suszone Big Nature można jeść jak przekąskę lub dodawać do sałatek, do sosów na słodko oraz do różnego rodzaju wypieków, owsianek i deserów.

składniki:

100% daktyli suszonych

5903351620680

Opis

Pojemność
1kg
Rodzaj produktu
opakowanie plastikowe
w saszetce
Wpływ na środowisko
recycling
Dla kogo?
kobiety
mężczyźni
Postać - zdrowa żywność
suszony
Produkt - zdrowa żywność
orzechy
Przeznaczenie - zdrowa żywność
odporność
pamięć i koncentracja

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło