Wybielająca pasta do zębów „lśniąca biel i ochrona przed próchnicą” 250g
Dostępny

Wybielająca pasta do zębów „lśniąca biel i ochrona przed próchnicą” 250g

4823080004364

19,99 zł
8,00 zł / 100g
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
4823080004364
4 Przedmioty

Pasta do zębów delikatnie wybiela i łagodnie poleruje szkliwo zębów, aż do połysku. Skutecznie eliminuje płytkę nazębną. Sprawdź szczegóły.

Ilość

Wybielająca pasta do zębów „lśniąca biel i ochrona przed próchnicą” 250g

Pasta do zębów delikatnie wybiela i łagodnie poleruje szkliwo zębów, aż do połysku. Skutecznie eliminuje płytkę nazębną, a usuwa przebarwienia spowodowane przez herbatę, kawę, wino, soki, itp. Przywraca zębom ich naturalną biel. Pasta zapewnia czystość i doskonałą świeżość oddechu. Zalecana do codziennej pielęgnacji jamy ustnej dla całej rodziny (pasta do zębów jest odpowiednia dla dzieci powyżej 6 lat i dorosłych).

Sposób użycia:  

nałóż niewielką ilość pasty na szczoteczkę do zębów, myj zęby okrężnymi ruchami przez 2-3 minuty. Nie połykać Po umyciu zębów przepłucz usta czystą wodą i wypluj. Zaleca się mycie zębów 2 razy dziennie i po każdym jedzeniu. Środki ostrożności: nie połykać. Używaj tylko zgodnie z zaleceniami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie zalecane dla dzieci poniżej 6 lat. Przeciwskazania: możliwa indywidualna nadwrażliwość na składniki preparatu. Lekki osad jest dopuszczalny ze względu na zawartość naturalnych składników, co nie wpływa na jakość i bezpieczeństwo produktu.

Składniki pasty/Ingredients

Aqua, Calcium Carbonate, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Hydroxyethylcellulose, Sodium Bicarbonate, Aroma, Xanthan Gum, Saccharin Sodium, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben; Kaolin, Hypericum Perforatum Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Mentha Piperita Essential Oil, Citrus Limon Essential Oil, Salvia Officinalis Essential Oil, Limonene, СІ 77266 *(Activated Carbon).

Data produkcji (miesiąc, rok); termin ważności (miesiąc, rok); numer partii produkcyjnej: patrz z tyłu butelki. Okres ważności: 24 miesięcy od daty produkcji. Przechowywać w temperaturze: od + 5 ° C do + 25 ° C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w odległości co najmniej 0,5 m od włączonych urządzeń grzewczych.

4823080004364

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło