• Nowy
Dostępny

Kolagen typu II 300g | YANGO

5907483417156

121,99 zł
40,66 zł / 100g
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
5907483417156
2 Przedmioty

Kolagen typu II 300g | YANGO

Kolagen typu II to naturalny suplement diety, który odgrywa kluczową rolę w dbaniu o zdrowie stawów i skóry, dowiedz się więcej na www.papatka.pl

Ilość

Kolagen typu II 300g | YANGO

Kolagen typu II to naturalny suplement diety, który odgrywa kluczową rolę w dbaniu o zdrowie stawów i skóry. Pozyskany z hydrolizowanego kolagenu wołowego z krów brazylijskich z wolnego wybiegu, jest neutralny w smaku i zapachu, co ułatwia jego spożycie. Dzięki zawartości aminokwasów, takich jak L-Glicyna, L-Prolina czy L-Arginina, wspiera regenerację tkanki łącznej oraz elastyczność skóry. Każda porcja dostarcza 10 000 mg hydrolizowanego kolagenu typu II, co stanowi istotny wkład w codzienną dietę. Wzbogacony o miarkę ułatwiającą precyzyjne odmierzanie, ten produkt to doskonały wybór dla tych, którzy dbają o kondycję stawów i skóry. Jego masa cząsteczkowa wynosząca 2000 daltonów zapewnia skuteczną absorpcję przez organizm. Jedno opakowanie wystarcza na 30 dni, co sprawia, że jest to wygodna i efektywna forma suplementacji.

Skład produktu/Ingredients

Hydrolizowany kolagen wołowy z krów brazylijskich z wolnego wybiegu (zawiera aminokwasy: L-Glicyna, kwas L-Glutaminowy, L-Prolina, L-Hydroksyprolina, L-Arginina, L-Alanina, Kwas L-Asparaginowy, L-Lizyna, L-Seryna, L-Leucyna, L-Walina, L-Fenyloalanina, L-Treonina, L-Izoleucyna, L-Hydroksylizyna, L-Histydyna, L-Metionina, L-Tyrozyna, L-Cysteina).

5907483417156

Opis

Pojemność
300g
Rodzaj produktu
opakowanie plastikowe
Postać - zdrowa żywność
proszek
Produkt - zdrowa żywność
suplementy diety
Przeznaczenie - zdrowa żywność
mięsnie i stawy

Brak opinii.

Najczęściej kupowane razem

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło