Krem przeciwsłoneczny dla dzieci 50 ml Mikkolo
Obecnie brak na magazynie

Krem przeciwsłoneczny dla dzieci Mikkolo 50 ml

5902768947496

53,98 zł
107,97 zł / 100ml
Brutto
Obecnie brak na stanie
5902768947496

Przeciwsłoneczny krem Mikkolo – kosmetyk dla dzieci

Delikatny krem Mikkolo dla dzieci jest przeciwsłonecznym produktem chroniącym skórę przed działaniem niekorzystnego promieniowania UV. Poznaj szczegóły.

Ilość

Krem przeciwsłoneczny dla dzieci Mikkolo 50 ml

Przeciwsłoneczny krem dla dzieci Mikkolo jest odpowiedni już od pierwszego dnia życia. Krem mogą stosować osoby dorosłe ze skórą wrażliwą, suchą i podrażnioną. Kosmetyk jest delikatny i łatwo się rozprowadza.

Kiedy stosować produkt?

Krem należy stosować według indywidualnych potrzeb, zawsze wtedy, gdy istnieje konieczność ochrony skóry przed promieniowaniem słonecznym. Produktu warto używać przed wyjściem na wycieczkę, na spacer i na narty, nie tylko latem, ale przez cały rok, szczególnie zimą, kiedy zalega duża warstwa śniegu, od której odbijają się promienie słoneczne.

Jak działa produkt?

Krem przeciwsłoneczny Mikkolo chroni skórę przed działaniem promieniowania UV, odżywia i pielęgnuje. Ten lekki krem z filtrem SPF 15 świetnie sprawdzi się w czasie spaceru. W składzie przeciwsłonecznego kremu jest olej z pestek arbuza o działaniu nawilżającym i oleje ze słodkich migdałów oraz kokosowy działające ochronnie i wygładzająco. Krem blokuje docieranie do skóry promieni UVA i UVB, a co za tym idzie, zabezpiecza ją przed zgubnym wpływem promieniowania.

5902768947496

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło