Sól kłodawska magnezowo - potasowa do kąpieli 5 kg
Obecnie brak na magazynie

Sól kłodawska magnezowo-potasowa do kąpieli Tabsol 5 kg

5907534252996

26,99 zł
539,72 zł / 100kg
Brutto
Obecnie brak na stanie
5907534252996

Kłodawska sól do kąpieli Tabsol – magnezowo-potasowa

Magnezowo-potasowa sól kłodawska do kąpieli Tabsol jest produktem, który relaksuje i poprawia krążenie krwi. Sprawdź wskazania do użycia i sposób stosowania.

Ilość


Sól kłodawska magnezowo-potasowa do kąpieli Tabsol 5 kg 

Magnezowo-potasowa sól kłodawska do kąpieli Tabsol jest naturalną solą, która oczyszcza skórę, regeneruje i odpręża. Ten w 100% oryginalny produkt bez żadnych sztucznych dodatków sprawi, że kąpiel będzie też przyjemnym doznaniem dla zmysłów.

Działanie produktu

Kąpiel z solą kłodawska magnezowo-potasową oczyszcza skórę, ułatwia rozpuszczanie osadów i zapewnia skórze równowagę kwasowo-zasadową. W składzie soli jest potas, który reguluje ciśnienie tętnicze oraz magnez korzystnie wpływający na mięśnie i układ nerwowy. Sól zawiera pierwiastki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Wskazania do użycia

Kąpiel z solą kłodawską magnezowo-potasową jest zalecana w przypadku stresu i zmęczenia, na obrzęki, skurcze mięśni, bóle, przesilenie fizyczne i psychiczne oraz w przypadku schorzeń takich jak stany pourazowe, zwyrodnienie stawów, rwa kulszowa czy łuszczyca. Sól zaleca się osobom prowadzącym intensywny tryb życia, sportowcom oraz osobom pracującym ciężko fizycznie lub wyczerpanym psychicznie.

5907534252996

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło