Żel siarczkowy 500 ml z pompką | Dr Duda
Dostępny

Żel siarczkowy z pompką Dr Duda 500 ml

5902814100196

23,98 zł
4,80 zł / 100ml
Brutto
5902814100196
14 Przedmioty

Pielęgnacyjny siarczkowy żel Dr Duda – na wodzie mineralnej

Siarczkowo-siarkowodorowy żel na naturalnej wodzie mineralnej z Buska-Zdroju regeneruje skórę i ogranicza proces jej starzenia się. Sprawdź szczegóły produktu.

Ilość

Żel siarczkowy z pompką Dr Duda 500 ml 

Naturalny siarczkowy żel Dr Duda jest przeznaczony do kąpieli i pod prysznic. Żel na bazie wody mineralnej siarczkowo siarko-wodorowego z ujęcia Zuzanna w Busku-Zdroju cechuje się wybitnymi walorami pielęgnacyjnymi.

Przeznaczenie produktu

Żel siarczkowy jest dedykowany do stosowania w warunkach domowych, zarówno do pielęgnacji, jak i do relaksujących kąpieli. Kosmetyk bardzo dobrze wpływa na skórę suchą, zrogowaciałą i złuszczająca się, zapobiega powstawaniu cellulitu i wyprysków, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i spowalnia proces starzenia się skóry. Siarczkowo siarko-wodorowy żel Dr Duda daje uczucie świeżości i komfortu, wspomaga odchudzanie i łagodzi różnego rodzaju podrażnienia skórne. Kosmetyk jest odpowiedni do skóry problematycznej.

Sposób użycia

Nanieść żel siarczkowy na mokrą skórę i wmasować. Po umyciu ciała spłukać dokładnie ciepłą wodą. W celu zwiększenia efektu warto zastosować po kąpieli maskę siarczkową Dr Duda i wmasować ją w wilgotną skórę. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do stosowania zewnętrznego.

5902814100196

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło