Henna indyjska orzechowy brąz 100 g
Obecnie brak na magazynie

Henna indyjska orzechowy brąz 100 g

8906054670805

21,99 zł
21,99 zł / 100g
Brutto
Obecnie brak na stanie
8906054670805

Naturalna henna Orzechowy Brąz – odżywia i nabłyszcza

Zdrowa henna Orzechowy Brąz jest naturalną farbą do włosów, która umożliwia osiągnięcie efektu nabłyszczenia i przyciemnienia. Henna pogrubia włosy. Sprawdź.

Ilość


Henna indyjska Orzechowy Brąz 100 g

Indyjska henna Orzechowy Brąz jest ziołową farbą do koloryzacji włosów. Odcień średniego brązu o kasztanowym lekko orzechowym odcieniu jest bardzo naturalny i pięknie podkreśla walory urody.

Opis farby

Ziołowa farba henna nabłyszcza włosy, odżywia je i nadaje lekko kasztanowy kolor o ciepłej tonacji. Farba jest polecana zarówno do włosów jasnych, jak i ciemnych, a także siwych. Docelowy kolor jest zależny od wyjściowego koloru włosów.

Sposób przygotowania

Przed pierwszym użyciem farby należy wykonać test alergiczny. Farbę hennę Orzechowy Brąz rozmieszać w wodzie o temperaturze około 50 stopni, umyć włosy i wysuszyć, a następnie nałożyć hennę na włosy, owinąć głowę ręcznikiem lub czepkiem i pozostawić naturalną farbę na włosach na czas od 30 minut do 2 godzin, w zależności od tego, jak intensywny kolor włosów chcemy uzyskać. Po upływie zadanego czasu dokładnie umyć włosy i skórę głowy. Pożądany kolor jest uzyskiwany dopiero po około 3. dniach od momentu pierwszego farbowania włosów. Aplikację henny można ponawiać co kilka tygodni dla uzyskania utrzymania efektu.

8906054670805

Brak opinii.

Zobacz także

Nie mam konta

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło