• Maska do włosów Vatika z czarnuszką  1kg | Dabur
Maska do włosów Vatika z czarnuszką  1kg | Dabur

Maska do włosów Vatika z czarnuszką 1kg | Dabur

42,99 zł
Brutto

Głęboko odżywiająca maska do włosów wzbogacona wyciągiem z czarnuszki i henną. Maska skutecznie odżywia włosy i poprawia ich kondycję, zapewniającym tym samym kompleksową pielęgnację każdego rodzaju włosów.

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Opis

Kluczowy składnik olejku - ekstrakt z czarnuszki jest bogaty w kwasy tłuszczowe i antyoksydanty, korzystnie wpływające na włosy pozbawione energii i odżywienia. od stuleci ceniona. Czarnuszka jest ze względu na swoje właściwości, a szczególną popularnością cieszy się w Azji i krajach Środkowego Wschodu. 

Czarnuszka znalazła zastosowanie w Ajurwedzie i jest bardzo wysoko ceniona i szeroko stosowana również w kosmetyce.

Stosowanie maski chroni włosy słabe i zniszczone. Włosy po użyciu maski dobrze się układają, stają się lśniące i jedwabiście miękkie.

Zastosowanie:

Włosy umyć szamponem, lekko osuszyć, i nałożyć niewielką ilość maski na włosy, delikatnie wmasować, pozostawić na około 20 minut i potem spłukać ciepłą wodą.

Skład:

Aqua, cetearyl alcochol, myrityl alcochol, propylene glycol, parfum,nigella sativa( black seed) extract, lawsonia inermis(henna) leaf extract, cetrimonium chloride, magnesium, nitrate, methyllisothializone, citric acid.

Pojemność : 1 kg

1 Przedmiot