zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dane kontaktowe:

Numer telefonu: 881 743 562
(dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00

Dane messengera: @sklepapaptka

Adres email: renata@papatka.pl

Adres korespondencyjny:
FREEDOM MAREK OLSZEWSKI
ul. Żeromskiego 16a, 64-200 Wolsztyn

Dane podmiotu prowadzącego sklep internetowy www.papatka.pl

Marek Olszewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Freedom Marek Olszewski wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadający: adres miejsca wykonywania działalności: ul. Hoene Wrońskiego 7/1, 64-200 Wolsztyn i adres do doręczeń: ul. Żeromskiego 16a, 64-200 Wolsztyn, NIP 9231258281, REGON 970575940, adres poczty elektronicznej: renata@papatka.pl, numer telefonu: 881743562.

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

Kontakt z nami