• Szczotka do masażu na sucho i na mokro | Natu handmade
Szczotka do masażu na sucho i na mokro | Natu handmade

Szczotka do masażu na sucho i na mokro | Natu handmade

45,99 zł
Brutto

Szczotka do masażu z naturalnego włókna na  sucho i na mokro -  codzienne szczotkowanie powoduje zatrzymanie czasu dla skóry – magia systematyczności i naturalnego włókna.

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Opis

Szczotka do masażu na mokro lub sucho w zależności od preferencji.

Wykonana jest bardzo precyzyjnie i solidnie, każdy detal jest dopieszczony, począwszy od jakości drewna bukowego, specjalnie dobranym włóknem naturalnym z agawy (tampico),a skończywszy na detalach takich jak pas i ozdobne gwoździe.
Tampico to naturalne włókno pochodzące z Agawy, które rośnie w Meksyku. W wodzie tampico mięknie i tym samym jest jednym z najlepszych surowców do czyszczenia ciała.

Masaż na sucho: gwarantuje zauważalną poprawę samopoczucia i wyglądu skóry, pobudza krążenie, usuwa toksyny z organizmu, redukuje cellulit (który jest do pokochania i warto o ten obszar szczególnie dbać).

Masaż na mokro: złuszcza martwy naskórek, poprawia ukrwienie, sprężystość i jędrność skóry. Doskonale myje.

Polecamy masaż poranny na pobudzenie i rozgrzanie, a wieczorny na rozluźnienie napięcia mięśni po całym dniu wyzwań.

Masaż można wykonywać codziennie i nie należy zrażać się szorstkim początkiem, ponieważ skóra szybko się przyzwyczaja, a efekty wymiatania złogów duchowo-cielesnych są wyjątkowe.

Zalecamy wykonywanie masażu okrężnymi ruchami z dołu do góry przez minimum 5 minut dziennie Świetnie pasuje tu nucenie lub śpiewanie “ciało moim domem, moją świątynią, w swoim ciele mieszkam, jestem boginią.”

2 Przedmioty